جستجو
راهنمایی و قوانین مشاغل و محصولات
برروی عنوان انتخابی کلیک کنید:
 

» طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
» رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور جهت تائید فعالیت یا محصولات لازم است.

آسان نیاز تنها نمایش دهنده آگهی ، مشاغل و محصولات می باشد و هرگونه مسئولیت حقوقی و قضایی متوجه صاحب آگهی و فعالیت می باشد.
در آسان نیاز از تائید و نمایش آگهی ، فعالیت و محصولات نامعتبر خودداری می شود لیکن همواره قبل از هرگونه اقدام و داد و ستد ، با روش های مقتضی در کسب اعتماد و اعتبار صاحبان مشاغل و محصولات دقت لازم را مبذول فرمائید.
از کلیه کاربران و بازدیدکنندگان گرامی سایت و مراجع نظارتی خواهشمندیم در صورت مشاهده مواردی مغایر با قوانین سایت و کشور مراتب را از طریق فرم تماس با ما > گزارش آگهی نادرست اطلاع دهند.
 
 1. شناسه کاربری ( ID ) شما در سایت آسان نیاز ، آدرس ایمیل خودتان است.
2. برای عضویت در سایت آسان نیاز از طریق منوی عضویت وارد صفحه ثبت نام شده و فرم مربوطه را پر کنید.
3. پس از ثبت نام می توانید از طریق منوی ورود اعضاء با اکانت خود وارد سایت شوید.
4. پس از ورود به اکانت خود می توانید از قسمت منوی شخصی شما » مشخصات شما ، اطلاعات خود را مشاهده و یا ویرایش نمائید.
»» با کامل کردن مشخصات فعالیت و اطلاعات تماس در قسمت منوی شخصی شما » مشخصات شما ، در هنگام ثبت آگهی ، فعالیت ، خدمات یا محصولات ، دیگر نیازی به پر کردن اطلاعات تماس نخواهید داشت و اطلاعات تماس به طور اتوماتیک درج و ثبت خواهند شد.
5. در صورت فراموش کردن رمز ورود کافی است در صفحه ورود اعضاء در کادر مربوطه ایمیل خود را (که همان نام کاربری شما می باشد) وارد نمائید. پس از فشردن دکمه بازیابی رمز عبور ، لینک بازیابی رمز عبور به آدرس ایمیل تان ارسال می گردد.
 :. شما می توانید بدون عضویت در سایت ، فعالیت ، خدمات و محصولات خود را به صورت رایگان ، بدون محدودیت در تعداد درج آگهی و بدون تاریخ انقضاء در سایت ثبت نمائید.
نحوه ویرایش مشاغل و محصولات ثبت شده بدون عضویت
:. درصورت نیاز به ویرایش ، حذف ، به روز رسانی یا تعلیق فعالیت ، خدمات یا محصولاتی که بدون عضویت ثبت نموده اید ، می توانید در سایت ثبت نام کرده و پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود از قسمت منوی شخصی >> بازیابی آگهی مهمان ، با وارد نمودن کد پیگیری و ایمیلی که هنگام ثبت فعالیت یا محصول وارد نموده اید ، آن را به لیست فعالیت یا محصولات ثبت شده خود اضافه نمائید.
پس از بازیابی می توانید از قسمت منوی شخصی >> ویرایش مشاغل یا ویرایش محصولات ، مشخصات فعالیت یا محصولات خود را ویرایش ، به روز رسانی ، حذف یا موقتا تعلیق نمائید.
:. با توجه به اینکه در صورت فراموشی کد پیگیری ، تنها راه برای دریافت آن ، ایمیلی می باشد که با آن فعالیت یا محصولات خود را ثبت می کنید ، دقت نمائید در هنگام  ثبت فعالیت یا محصولات ، ایمیلی را که به آن دسترسی دارید را وارد نمائید.
 
 
درج مشاغل ، اصناف و شرکت ها
:. شما میتوانید شغل ، شرکت و فعالیت خود را از طریق ثبت مشاغل در سایت ثبت نمائید.
:. درج مشاغل ، اصناف و خدمات در سایت رایگان و بدون تاریخ انقضاء می باشد. آگهی های ویژه نیز پس از پایان مدت اعتبار آگهی ویژه ، در صورت تمدید نشدن ، به رایگان تبدیل شده و بدون تاریخ انقضاء خواهند بود.
:. در تعداد درج مشاغل ، خدمات و فعالیت ها در سایت چه به صورت رایگان و چه به صورت ویژه محدودیتی وجود ندارد ، اما در هر گروه و زمینه فعالیت امکان درج یک شغل ، شرکت و فعالیت وجود دارد.
به عنوان نمونه شرکتی که ارائه دهنده خدمات تولید ، واردات و فروش می باشد ، می تواند در هر سه گروه مورد نظر فعالیت خود را مانند نمونه زیر ثبت کند ، البته در متن و توضیحات فعالیت می توان به تمام فعالیت ها و خدمات قابل ارائه اشاره نمود اما در عنوان فعالیت ، صرفاً به خدمات قابل ارائه در آن گروه مورد نظر اشاره نمائید.
تولیدی و کارگاه و کارخانه » تولید لوازم الکتریکی و الکترونیکی » تولید سیم و کابل    زمینه فعالیت : شرکت ... تولید کننده سیم و کابل
واردات » واردات لوازم الکتریکی و الکترونیکی » وارد کننده سیم و کابل                     زمینه فعالیت : شرکت ... وارد کننده سیم و کابل
فروش لوازم » فروش لوازم الکتریکی و الکترونیکی » فروش کالای برقی                   زمینه فعالیت : شرکت ... فروش سیم و کابل
 
درج محصولات ، کالاها و خدمات
:. شما میتوانید تمامی محصولات ، کالاها و خدمات خود را از طریق ثبت محصول در سایت ثبت نمائید.
:. درج محصول ، کالا و خدمات در سایت رایگان و بدون تاریخ انقضاء می باشد. آگهی های ویژه نیز پس از پایان مدت اعتبار آگهی ویژه ، در صورت تمدید نشدن ، به رایگان تبدیل شده و بدون تاریخ انقضاء خواهند بود.
:. در تعداد درج محصول ، کالا یا خدمات  در سایت چه به صورت رایگان و چه به صورت ویژه محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید در هر گروه و هر زمینه فعالیت به تعداد نامحدود محصول ، کالا یا خدمات به رایگان و بدون تاریخ انقضاء ثبت نمائید.
:. با توجه به اینکه محدودیتی در تعداد ثبت محصول و کالا در سایت وجود ندارد ، هنگام ثبت محصولات و کالاها در عنوان محصول فقط یک محصول و کالا را ثبت کرده و در متن آگهی توضیحات مربوط به همان محصول را ذکر نمائید.
:. با توجه به اینکه اکثر شرکت ها تنوع محصولات و کالاهای زیادی برای عرضه و فروش دارند برای اینکه هنگام ثبت تک تک محصولات نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات تماس نباشد لطفا پس از ورود به حساب کاربری خود از طریق منوی شخصی شما » مشخصات شما ، اطلاعات تماس خود را کامل نمائید تا در هنگام ثبت خدمات و محصولات ، اطلاعات تماس شما به صورت اتوماتیک ثبت شود.
:. در سایت اصناف و مشاغل آسان نیاز صرفا آن دسته از شرکت هایی که محصولات ، کالاها و خدمات دائمی ارائه می دهند ثبت و تائید می شوند ، بنابراین از ثبت خدمات و محصولات موردی و تکی ( مانند فروش خودرو دست دوم خود یا فروش تبلت کارکرده خود و ... ) خودداری نمائید. شما می توانید خدمات و محصولات موردی و تکی خود را در سایت نیازمندیهای آسان نیاز ثبت نمائید.
 
 
:. درج مشاغل ، اصناف ، شرکت ها ، محصولات و خدمات در سایت اصناف و مشاغل آسان نیاز کاملا رایگان و بدون زمان انقضاء می باشد ولی برای اینکه شغل ، خدمات و محصولات خود را متمایز نشان دهید می توانید شغل ، خدمات و محصولات خود را به صورت ویژه در سایت ثبت نمائید.
با ثبت یک آگهی ویژه ، تمام فعالیت ها ، شرکت ها ، محصولات و خدمات شما در سایت اصناف و مشاغل آسان نیاز به هر تعدادی که باشند به صورت ویژه ، متمایز و بالاتر از سایر شرکت ها و محصولات نمایش داده خواهند شد.
 
مزایای آگهی ویژه
 اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان به آگهی ویژه ( چون صاحب آگهی با اطمینان به خدمات خود حاضر به پرداخت هزینه آگهی خود گردیده است. )
امکان درج تصاویر بیشتر برای آگهی های ویژه
 نمایش در صفحه اول سایت به صورت ثابت
نمایش در گروه ها و تمام زیرگروه های مربوطه
نمایش آگهی بالاتر و قبل از آگهی های عادی
نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدیدکنندگان در سایت
به طور طبیعی بازدیدکنندگان ابتدا آگهی های ویژه را بررسی میکنند.
موتورهای جستجو آگهی های ویژه را بهتر و سریعتر ایندکس میکنند.
مزایای آگهی ویژه ستاره دار
 گرفتن لینک از تمام صفحات اصناف و مشاغل آسان نیاز. این موضوع اثر بسزایی در افزایش رتبه و بالا آمدن در موتورهای جستجو دارد.
بهرمندی از افزایش تخفیف پله ای همزمان با افزایش تعداد ستاره ها و مدت زمان آگهی
بالاتر قرار گرفتن آگهی ستاره دار نسبت به سایر آگهی ها
اولویت در نمایش و چیدمان آگهی ها براساس تعداد ستاره ها انجام می گیرد. بنابراین با تخصیص هر ستاره به آگهی ویژه ، آگهی شما بالاتر از سایر آگهی ها نمایش داده می شود.
نحوه و زمان تائید مشاغل و محصولات چگونه است؟
 در ساعات اداری سعی ما بر این است تا تائید مشاغل و محصولات در حداقل زمان ممکن (کمتر از دو ساعت) به انجام برسد.حداکثر زمان برای تائید یک آگهی کمتر از یک روز کاری می باشد.
تائید مشاغل و محصولات از طریق منوی کاربری به اطلاع شما رسانده خواهد شد و می توانید مشاغل و محصولات تائید شده خود را در گروه مربوطه در سایت مشاهده نمائید.
در صورتی که آگهی شما مورد تائید نبوده و یا با یکی ازقوانین سایت یا کشور مغایرت داشته یاشد ، مورد مغایرت توسط منوی کاربری جهت ویرایش به اطلاع خواهد رسید.
 
به روزرسانی آگهی ها چگونه است و چه ضرورتی دارد؟
برای به روزرسانی مشاغل و محصولات خود ، درقسمت ویرایش مشاغل یا ویرایش محصولات ، پس از انتخاب شغل یا محصول مورد نظر ، روی لینک به روزرسانی کلیک کنید. آگهی شما به صورت اتوماتیک به روزرسانی خواهد شد.
با به روزرسانی مشاغل و محصولات ، شغل یا محصولات شما جزء آگهی های جدید قرار می گیرد و احتمال دیده شدن آگهی و همچنین رتبه آن در موتورهای جستجو افزایش می یابد.
چرا نباید آگهی تکراری سفارش دهیم؟
 تکرار یک آگهی در گروه های مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد بلکه در صورت تائید ، این موضوع از دیدگاه موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردد.
تماس با صاحبان آگهی
 سایت آسان نیاز تنها نمایش دهنده آگهی می باشد ، بنابراین برای تماس با صاحبان آگهی ، از شماره های تلفن یا ایمیل درج شده در متن آگهی ها استفاده کنید و یا در صورت فعال بودن صندوق ارسال پیام ، می توانید برای صاحب آگهی پیام ارسال نمائید.
ترجیحا در ساعات اداری و کاری تماس تلفنی بگیرید ، مگر در مواردی که به طور مشخص در متن آگهی استثناء گردیده است.
قبل از کسب اطمینان و اعتماد کافی از واریز یا ارسال هرگونه وجهی خودداری نمائید.
همواره توجه داشته باشید اخذ هرگونه وجهی تحت عناوینی چون استخدام ، آموزش به شرط استخدام و موارد مشابه خلاف قوانین کشور می باشد. آگهی هایی از این نوع در آسان نیاز تائید نمی شوند. اما ممکن است در تماس شما با صاحبان آگهی درخواست هایی این چنینی مطرح شود. در صورت مواجهه با مواردی از این دست پیشنهاد می شود با مراجع ذیصلاح تماس بگیرید.
برای درج آگهی ویژه یا سفارش بنر می توانید مبلغ آن را به یکی از روش های زیر پرداخت نمائید:
1.کارت به کارت: با پرداخت وجه مورد نظر خود توسط هر یک از کارت های عضو شتاب ، شماره ارجاع  ، تاریخ پرداخت و مبلغ آن را در قسمت مربوطه در فرم ثبت اطلاعات پرداخت وارد نمائید.
نام بانک شماره کارت نام صاحب حساب
ملت 2880  4896  3378  6104 مهدی عطری خطیبی
پارسیان 6862  5575  0610  6221 مهدی عطری خطیبی
 
2. واریزمستقیم : بعد از واریز وجه موردنظر به یکی از حساب های زیر سریال فیش پرداختی ، تاریخ پرداخت و مبلغ آن را در قسمت مربوطه درفرم ثبت اطلاعات پرداخت وارد نمائید.
 
نام بانک شماره حساب نام صاحب حساب
ملت 4622166365 مهدی عطری خطیبی
پارسیان 800-2104203-1 مهدی عطری خطیبی 
 
3. انتقال وجه بین بانکی ( پایا - ساتنا ) : بعد از واریز وجه موردنظر به یکی از حساب های زیر با استفاده از شناسه حساب بانکی (شبا) ، شماره پیگیری ، تاریخ پرداخت و مبلغ آن را در قسمت مربوطه در فرم ثبت اطلاعات پرداخت وارد نمائید.
نام بانک شناسه حساب بانکی (شبا) نام صاحب حساب
ملت IR92  0120  0200  0000  4622  1663  65 مهدی عطری خطیبی
پارسیان IR18  0540  2007  8000  2104  2030  01 مهدی عطری خطیبی
 
4. پرداخت آنلاین : شما پس ازعضویت و ورود به سایت می توانید از امکان پرداخت اینترنتی استفاده نمائید.